ajax loader

Pozývame Vás na našu tradičnú jarnú plavbu jadranom, tentokrát spojenú aj s možnosťou fotokurzu. Katamarán Lagoon 450 Premium je úplne nový, nedávno vyrobený, v limitovanej edícii. Vybavený je generátorom, kúrením, klimatizáciou, podsvietením do vody, teakovou podlahou, výrobníkom sladkej vody a kopou ďalšieho príslušenstva. Loď má 4 dvojmiestne kajuty, dve jednomiestne a priestranný salón.

Cena za osobu je 460 Eur za plavbu, 220 Eur je vklad do lodného banku, z ktorého sa hradia všetky kotviace poplatky, strava a nafta do lode (táto suma je variabilná a záleží od miest, kde sa bude stáť a koľko sa najazdí na motory. Rozdiel sa vracia na mieste, alebo sa dopláca na mieste). Prípadný záujemca o fotokurz dopláca 150 Eur za kurz a učebnicu. Na lodi je malý fotolab, kde si účastníci kurzu ihneď tlačia svoje fotografie a diskutujú o nich počas plavby.

Pre prípadných budúcich záujemcov o kapitánsky preukaz sa táto plavba započítava do povinných naplávaných míl – preukážeme crew listom a podpisom kapitána námornú prax. Pre základnú licenciu je potrebných 200 NM, čo predpokladáme, že pri tejto plavbe naplávame.

Platba: polovica teraz, druhá polovica v januáry. Prípadný fotokurz 2 týždne pred plavbou. Lodný bank sa zbiera na lodi v deň nalodenia.